Zloženie základných skupín

16 tímov je rozdelených do štyroch základných skupín.
Viac informácií o formáte.

A-skupina:
(Bratislava
)

B-skupina:
(Košice
)

C-skupina:
(Košice)

D-skupina:
(
Bratislava)

Rusko

Kanada

Švédsko

Fínsko

Slovensko

Švajčiarsko

USA

Česko

Nemecko

Bielorusko

Nórsko

Lotyšsko

 Slovinsko

Francúzsko

Rakúsko

Dánsko



Rozpis stretnutí

Klikni a stiahni si PDF verziu rozpisu stretnutí

 

Základné skupiny

Pia, Apríl 29

1

16:15 A

Bratislava

Nemecko

vs.

Rusko

Pia, Apríl 29

2

16:15 B

Košice

Švajčiarsko

vs.

Francúzsko

Pia, Apríl 29

3

20:15 A

Bratislava

Slovensko

vs.

Slovinsko

Pia, Apríl 29

4

20:15 B

Košice

Bielorusko

vs.

Kanada

Sob, Apríl 30

5

16:15 D

Bratislava

Fínsko

vs.

Dánsko

Sob, Apríl 30

6

16:15 C

Košice

Spojené št.

vs.

Rakúsko

Sob, Apríl 30

7

20:15 D

Bratislava

Česká rep.

vs.

Lotyšsko

Sob, Apríl 30

8

20:15 C

Košice

Nórsko

vs.

Švédsko

Ned, Máj 1

9

16:15 A

Bratislava

Rusko

vs.

Slovinsko

Ned, Máj 1

10

16:15 B

Košice

Kanada

vs.

Francúzsko

Ned, Máj 1

11

20:15 A

Bratislava

Slovensko

vs.

Nemecko

Ned, Máj 1

12

20:15 B

Košice

Švajčiarsko

vs.

Bielorusko

Pon, Máj 2

13

16:15 D

Bratislava

Česká rep.

vs.

Dánsko

Pon, Máj 2

14

16:15 C

Košice

Spojené št.

vs.

Nórsko

Pon, Máj 2

15

20:15 D

Bratislava

Lotyšsko

vs.

Fínsko

Pon, Máj 2

16

20:15 C

Košice

Švédsko

vs.

Rakúsko

Uto, Máj  3

17

16:15 A

Bratislava

Slovinsko

vs.

Nemecko

Uto, Máj  3

18

16:15 B

Košice

Kanada

vs.

Švajčiarsko

Uto, Máj  3

19

20:15 A

Bratislava

Rusko

vs.

Slovensko

Uto, Máj  3

20

20:15 B

Košice

Francúzsko

vs.

Bielorusko

Str, Máj 4

21

16:15 D

Bratislava

Dánsko

vs.

Lotyšsko

Str, Máj 4

22

16:15 C

Košice

Rakúsko

vs.

Nórsko

Str, Máj 4

23

20:15 D

Bratislava

Fínsko

vs.

Česká rep.

Str, Máj 4

24

20:15 C

Košice

Švédsko

vs.

Spojené št.

 

Kvalifikačné skupiny

Štv, Máj 5

27

20:15 E

Bratislava

Rusko

vs.

Dánsko

Štv, Máj 5

28

20:15 F

Košice

Švajčiarsko

vs.

Nórsko

Pia, Máj 6

29

16:15 E

Bratislava

Nemecko

vs.

Fínsko

Pia, Máj 6

30

16:15 F

Košice

Kanada

vs.

Spojené št.

Pia, Máj 6

31

20:15 E

Bratislava

Česká rep.

vs.

Slovensko

Pia, Máj 6

32

20:15 F

Košice

Švédsko

vs.

Francúzsko

Sob, Máj 7

35

16:15 E

Bratislava

Dánsko

vs.

Nemecko

Sob, Máj 7

36

16:15 F

Košice

Nórsko

vs.

Kanada

Sob, Máj 7

37

20:15 E

Bratislava

Fínsko

vs.

Slovensko

Sob, Máj 7

38

20:15 F

Košice

Spojené št.

vs.

Francúzsko

Ned, Máj 8

39

16:15 E

Bratislava

Česká rep.

vs.

Rusko

Ned, Máj 8

40

16:15 F

Košice

Švédsko

vs.

Švajčiarsko

Pon, Máj 9

43

12:15 E

Bratislava

Slovensko

vs.

Dánsko

Pon, Máj 9

44

12:15 F

Košice

Francúzsko

vs.

Nórsko

Pon, Máj 9

45

16:15 E

Bratislava

Rusko

vs.

Fínsko

Pon, Máj 9

46

16:15 F

Košice

Švajčiarsko

vs.

Spojené št.

Pon, Máj 9

47

20:15 E

Bratislava

Nemecko

vs.

Česká rep.

Pon, Máj 9

48

20:15 F

Košice

Kanada

vs.

Švédsko

 

Skupina o udržanie

Štv, Máj 5

25

16:15

Bratislava

Slovinsko

vs.

Lotyšsko

Štv, Máj 5

26

16:15

Košice

Bielorusko

vs.

Rakúsko

Sob, Máj 7

33

12:15

Bratislava

Rakúsko

vs.

Slovinsko

Sob, Máj 7

34

12:15

Košice

Bielorusko

vs.

Lotyšsko

Ned, Máj 8

41

20:15

Bratislava

Slovinsko

vs.

Bielorusko

Ned, Máj 8

42

20:15

Košice

Lotyšsko

vs.

Rakúsko

 

Štvrťfinále

Str, Máj 11

49

16:15

Bratislava

Česká rep.

vs.

Spojené št.

Str, Máj 11

50

20:15

Bratislava

Švédsko

vs.

Nemecko

Štv, Máj 12

51

16:15

Bratislava

Fínsko

vs.

Nórsko

Štv, Máj 12

52

20:15

Bratislava

Kanada

vs.

Rusko

 

Semifinále

Pia, Máj 13

53

16:15

Bratislava

Česká rep.

vs.

Švédsko

Pia, Máj 13

54

20:15

Bratislava

Fínsko

vs.

Rusko

 

Stretnutie o 3. miesto

Ned, Máj 15

55

16:00

Bratislava

Česká rep.

vs.

Rusko

 

Finále

Ned, Máj 15

56

20:30

Bratislava

Švédsko

vs.

Fínsko

 

Rozpis zápasov sa môže zmeniť.

Official Main Sponsor
Skoda

Official Sponsors AI

Bauhaus

bet-at-home.com

Finalgon

Henkel

Intersport

Kyocera

Nike

Okhota

Raiffeisen

Tissot

Yat

Zepter

Official Partners Billa

Carrot Euro

Coca Cola

Corgon

EuroChem

Funradio

Figaro

isostar

MATTONI

Nay Elektrodom

Nivea for Men

Orange

ORTEMA

Pravda

Tipos Loto

U.S. Steel

Copyright IIHF. All rights reserved. Terms and Conditions