Kanāda kļūst par pasaules čempioniem!
Cik labi tu pārzini latviešu valodu?
Fāzels un Kalvītis atbild uz žurnālistu jautājumiem
ASV izlase izcīna bronzas medaļas
Spaikijs izrāda čempionāta aizkulises
Kanāda sasniedz finālu
Kanāda pagarinājumā uzvar ROC
OFFICIAL PARTNERS IIHF Pasaules Čempionāts Hokejā 2021
MAIJS/2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
JŪN./2021
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kalendārs
viss kalendārs
21 Maijs
ROC
ROC
4
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
3
CZE
CZE
ROC vs CZE
Olympic Sports Centre, Grupa A
16:15
21 Maijs
GER
GER
9
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
4
ITA
ITA
GER vs ITA
Arena Riga, Grupa B
16:15
21 Maijs
BLR
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
5
SVK
BLR vs SVK
Olympic Sports Centre, Grupa A
20:15
21 Maijs
CAN
0
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
2
LAT
CAN vs LAT
Arena Riga, Grupa B
20:15
22 Maijs
DEN
4
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
3
SWE
DEN vs SWE
Olympic Sports Centre, Grupa A
12:15
22 Maijs
NOR
1
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
5
GER
NOR vs GER
Arena Riga, Grupa B
12:15
22 Maijs
GBR
1
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
7
ROC
GBR vs ROC
Olympic Sports Centre, Grupa A
16:15
22 Maijs
FIN
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
USA
FIN vs USA
Arena Riga, Grupa B
16:15
22 Maijs
CZE
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
5
SUI
CZE vs SUI
Olympic Sports Centre, Grupa A
20:15
22 Maijs
LAT
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
F(SO){{status}}
3
KAZ
LAT vs KAZ
Arena Riga, Grupa B
20:15
23 Maijs
GBR
1
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
2
SVK
GBR vs SVK
Olympic Sports Centre, Grupa A
12:15
23 Maijs
NOR
4
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
ITA
NOR vs ITA
Arena Riga, Grupa B
12:15
23 Maijs
SWE
0
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
BLR
SWE vs BLR
Olympic Sports Centre, Grupa A
16:15
23 Maijs
KAZ
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
F(SO){{status}}
1
FIN
KAZ vs FIN
Arena Riga, Grupa B
16:15
23 Maijs
DEN
0
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
SUI
DEN vs SUI
Olympic Sports Centre, Grupa A
20:15
23 Maijs
CAN
1
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
5
USA
CAN vs USA
Arena Riga, Grupa B
20:15
24 Maijs
SVK
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
ROC
SVK vs ROC
Olympic Sports Centre, Grupa A
16:15
24 Maijs
LAT
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
0
ITA
LAT vs ITA
Arena Riga, Grupa B
16:15
24 Maijs
CZE
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
F(OT){{status}}
2
BLR
CZE vs BLR
Olympic Sports Centre, Grupa A
20:15
24 Maijs
GER
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
CAN
GER vs CAN
Arena Riga, Grupa B
20:15
25 Maijs
GBR
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
F(OT){{status}}
3
DEN
GBR vs DEN
Olympic Sports Centre, Grupa A
16:15
25 Maijs
USA
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
0
KAZ
USA vs KAZ
Arena Riga, Grupa B
16:15
25 Maijs
SUI
0
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
7
SWE
SUI vs SWE
Olympic Sports Centre, Grupa A
20:15
25 Maijs
FIN
5
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
2
NOR
FIN vs NOR
Arena Riga, Grupa B
20:15
26 Maijs
ROC
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
0
DEN
ROC vs DEN
Olympic Sports Centre, Grupa A
16:15
26 Maijs
KAZ
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
2
GER
KAZ vs GER
Arena Riga, Grupa B
16:15
26 Maijs
BLR
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
4
GBR
BLR vs GBR
Olympic Sports Centre, Grupa A
20:15
26 Maijs
CAN
4
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
2
NOR
CAN vs NOR
Arena Riga, Grupa B
20:15
27 Maijs
SUI
8
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
SVK
SUI vs SVK
Olympic Sports Centre, Grupa A
16:15
27 Maijs
USA
4
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
2
LAT
USA vs LAT
Arena Riga, Grupa B
16:15
27 Maijs
SWE
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
4
CZE
SWE vs CZE
Olympic Sports Centre, Grupa A
20:15
27 Maijs
FIN
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
0
ITA
FIN vs ITA
Arena Riga, Grupa B
20:15
28 Maijs
SWE
4
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
GBR
SWE vs GBR
Olympic Sports Centre, Grupa A
16:15
28 Maijs
KAZ
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
4
CAN
KAZ vs CAN
Arena Riga, Grupa B
16:15
28 Maijs
DEN
5
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
2
BLR
DEN vs BLR
Olympic Sports Centre, Grupa A
20:15
28 Maijs
LAT
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
F(SO){{status}}
4
NOR
LAT vs NOR
Arena Riga, Grupa B
20:15
29 Maijs
CZE
6
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
GBR
CZE vs GBR
Olympic Sports Centre, Grupa A
12:15
29 Maijs
ITA
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
11
KAZ
ITA vs KAZ
Arena Riga, Grupa B
12:15
29 Maijs
SUI
1
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
4
ROC
SUI vs ROC
Olympic Sports Centre, Grupa A
16:15
29 Maijs
NOR
1
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
2
USA
NOR vs USA
Arena Riga, Grupa B
16:15
29 Maijs
SVK
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
0
DEN
SVK vs DEN
Olympic Sports Centre, Grupa A
20:15
29 Maijs
GER
1
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
2
FIN
GER vs FIN
Arena Riga, Grupa B
20:15
30 Maijs
BLR
0
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
6
SUI
BLR vs SUI
Olympic Sports Centre, Grupa A
16:15
30 Maijs
ITA
1
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
7
CAN
ITA vs CAN
Arena Riga, Grupa B
16:15
30 Maijs
SWE
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
SVK
SWE vs SVK
Olympic Sports Centre, Grupa A
20:15
30 Maijs
FIN
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
F(OT){{status}}
2
LAT
FIN vs LAT
Arena Riga, Grupa B
20:15
31 Maijs
CZE
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
F(SO){{status}}
1
DEN
CZE vs DEN
Olympic Sports Centre, Grupa A
16:15
31 Maijs
USA
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
0
GER
USA vs GER
Arena Riga, Grupa B
16:15
31 Maijs
ROC
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
F(SO){{status}}
2
SWE
ROC vs SWE
Olympic Sports Centre, Grupa A
20:15
31 Maijs
NOR
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
KAZ
NOR vs KAZ
Arena Riga, Grupa B
20:15
01 Jūn.
SUI
6
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
3
GBR
SUI vs GBR
Olympic Sports Centre, Grupa A
12:15
01 Jūn.
CAN
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
F(SO){{status}}
3
FIN
CAN vs FIN
Arena Riga, Grupa B
12:15
01 Jūn.
SVK
3
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
7
CZE
SVK vs CZE
Olympic Sports Centre, Grupa A
16:15
01 Jūn.
ITA
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
4
USA
ITA vs USA
Arena Riga, Grupa B
16:15
01 Jūn.
ROC
6
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
0
BLR
ROC vs BLR
Olympic Sports Centre, Grupa A
20:15
01 Jūn.
GER
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
LAT
GER vs LAT
Arena Riga, Grupa B
20:15
03 Jūn.
SUI
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
F(SO){{status}}
3
GER
SUI vs GER
Olympic Sports Centre
16:15
03 Jūn.
USA
6
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
SVK
USA vs SVK
Arena Riga
16:15
03 Jūn.
ROC
1
tiešraide
GAIDĀMĀ
F(OT){{status}}
2
CAN
ROC vs CAN
Olympic Sports Centre
20:15
03 Jūn.
FIN
1
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
0
CZE
FIN vs CZE
Arena Riga
20:15
05 Jūn.
USA
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
4
CAN
USA vs CAN
Arena Riga
14:15
05 Jūn.
FIN
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
GER
FIN vs GER
Arena Riga
18:15
06 Jūn.
USA
6
tiešraide
GAIDĀMĀ
FINAL{{status}}
1
GER
USA vs GER
Arena Riga
15:15
06 Jūn.
FIN
2
tiešraide
GAIDĀMĀ
F(OT){{status}}
3
CAN
FIN vs CAN
Arena Riga
20:15
Playoff
ceturtdaļfināli pusfināli fināli
USA United States
6
SVK Slovakia
1
ROC ROC
1
CAN Canada
2
OT
FIN Finland
1
CZE Czech Republic
0
SUI Switzerland
2
GER Germany
3
SO
USA United States
2
CAN Canada
4
FIN Finland
2
GER Germany
1
CAN Canada
3
FIN Finland
2
OT
USA United States
6
GER Germany
1

IIHF Fantasy Hockey

IIHF PČ laikā spēlē fantāzijas hokeju un laimē lieliskas balvas!

Pievienojies tagad!