Kanāda turpina cīņu par izslēgšanas turnīru
by Sportacentrs.com|30 MAIJS 2021
share
Pasaules hokeja čempionātu Rīgā sākusi ar trim zaudējumiem, trešo uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Kanādas izlase, kas ar rezultātu 7:1 sakāva apakšgrupas pastarīti Itāliju. Kanāda vismaz uz dažām stundām apakšgrupā apsteidza Latviju.

Iepriekšējās spēlēs pret Norvēģiju un Kazahstānu kanādieši izlaida divu vārtu pārsvaru un tomēr nokārtoja uzvaras ar 4:2, bet ar itāliešiem ziemeļamerikāņi neceremonējās un visu nokārtoja jau pirmajās 12 minūtēs.

Itālija - Kanāda - IIHF Pasaules Čempionāts Hokejā 2021
30 MAIJS 2021
Trešajā minūtē pirmo ripu tukšos vārtos iebakstīja Kouls Perfeti, devītajā minūtē aizsargu viens pret vienu izmānīja Endrjū Mandžapane, bet 12. minūtē ar 23 sekunžu intervālu vēl pa vārtiem guva Trojs Stečers un Edams Henrīks, panākot 4:0 un piespiežot sāncenšus veikt vārtsargu maiņu.

Kanāda beigās svinēja graujošu uzvaru ar rezultātu 7:1. Ar četriem (2+2) punktiem izcēlās Kalgari "Flames" uzbrucējs Mandžapane, kuram līdz šim vakaram bija trīs (2+1) punkti, bet četras rezultatīvas piespēles izdarīja Otavas "Senators" uzbrucējs Konors Brauns, kuram nu ir deviņi (2+7) punkti. Deviņi punkti ir arī izlases kapteinim Henrīkam (4+5), kuram pret Itāliju viens precīzs metiens un divas rezultatīvas piespēles.

Kanāda grupu turnīru noslēgs otrdien pret Somiju.